خانه هوشمند
1. مشاوره تلفنی ، حضوری و یا چت آنلاین
قبل از هر اقدامی برای خرید تجهیزات خانه هوشمند نیاز به مشاوره با کارشناسان مجرب هوشمند سازی دارید، تا بدون اتلاف وقت و هزینه بتوانید بهترین برند خانه هوشمند را، متناسب با نیازها و شرایط ساختمان تان نصب و راه اندازی کنید .
2. بازدید از شوروم خانه هوشمند
اگر تمایل دارید قبل از انتخاب و خرید تجهیزات خانه هوشمند از نزدیک با کارکرد آنها آشنا شوید ، می توانید همه روزه با هماهنگی از شوروم خانه هوشمند ما بازدید کنید .
3. آموزش خانه هوشمند
در صورتی که علاوه بر مشاوره با کارشناسان و بازدید حضوری نیاز داشتید که بیشتر و تخصصی تر در مورد خانه هوشمند بدانید می توانید از مقالات خانه هوشمند که به صورت روزانه در سایت منتشر می شود یا بخش آموزش آنلاین هوشمند سازی ، اطلاعات تکمیلی مورد نظرتان را کسب کند .
4. انتخاب روش هوشمند سازی
بعد از طی کردن مراحل بالا در این مرحله می توانید یکی از روشهای هوشمند سازی خانه مانند خانه هوشمند بی سیم یا انواع دیگر را بر حسب شرایط ساختمان مورد نظرتان انتخاب کنید.
5. ارائه پروپوزال از طرف ما و تایید از طرف شما
در این مرحله پس از بررسی نیازها و خواسته های شما و میزان بودجه ای که در نظر گرفتید، یک پروپوزال اولیه به شما ارائه میشود که قطعا مناسب ترین و پر کاربردترین تجهیزات خانه هوشمند متناسب با نیازهای شما در این بسته پیشنهادی برای تان در نظر گرفته شده است.
6. عقد قرارداد رسمی
بعد از مذاکرات انجام شده یک قرار داد رسمی بین هلدینگ نوآوران و شخص شما بسته میشود که تمامی موارد و تعهدات لازم در آن درج شده است .
7. نصب و راه اندازی سیستم خانه هوشمند مطابق زمان بندی
در این مرحله با هماهنگی های لازم نیروی نصاب برای نصب و راه اندازی و آموزش کاربردی نحوه استفاده از تجهیزات خانه هوشمند به محل مورد نظر شما اعزام میشود.
زندگی در یک خانه هوشمند ، یعنی انجام کارهای روزمره و تکراری فقط با یک کلیک ساده !